Кошик
231 відгук
promo_banner

Крапельна стрічка

Крапельна стрічка застосовується в системах крапельного зрошення для рівномірної подачі води безпосередньо до кореневої системи рослини. Крапельна стрічка виготовляється з поліетилену і має вбудований жорсткий емітер. Застосовується, як правило, на полях / городах з культурами посадженими в один ряд і на однаковій відстані (томати, цибулю, перець тощо).
Принцип роботи полягає в тому, що вода сочиться через емітер, рівномірно розподіляючись по всій довжині ряду і потрапляє безпосередньо під корінь (що так само зручно при подачі добрив). Це дозволяє істотно економити воду.

 На что необходимо обратить внимание при покупке капельной ленты? В первую очередь стоит обратить внимание на толщину стенки ленты. Толщина стенки капельной ленты может быть в пределах от 4 мил до 10 мил (1 мил = 0,025 см). Капельные ленты с более толстой стенкой имеют больший запас прочности при работе с повышенным рабочим давлением. Второе на что следует обратить внимание – это тип капельницы и их расход воды в час. Капельницы бывают двух типов: щелевые и эмиттерные. Капельные ленты с щелевыми капельницами имеют меньший срок эксплуатации из-за повышенной вероятности засорения капельниц. Клас витрати крапельниць дуже широкий від 1 л/год до 3 л/ч. І третина на що потрібно звернути увагу при виборі краплинної стрічки – це відстань між крапельницями (від 10 см до 100 см).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner