Кошик
269 відгуків
promo_banner

Підземне дощування

Підземний полив, як правило, складається з джерела водопостачання, підземних дощувачів, системи управління поливом і трубопроводу. За допомогою трубопроводу здійснюється подача води в різні зони ділянки. Фітинги для труби дозволяють з'єднувати відрізки труби під кутом, робити відгалуження, приєднувати дощувачі і завершувати лінії.

Підземні дощувачі, в основному, застосовуються для зрошення газонів. Дощувачі встановлюються під землею. При включенні системи поливу дощувачі висуваються, а при завершенні - прибираються в землю. Це дуже зручно, так як дощувачі не пошкоджуються під час стрижки газону, а так само домашніми тваринами.

Колодязі для клапана застосовуються в системах поливу для підземного розміщення обладнання та безперешкодного доступу до нього. В колодязь, як правило, поміщають електромагнітний клапан, елементи керування поливом, крани, колонку швидкого підключення та інші комунікації. Колодязь поміщається в землю, утворюючи технологічний кишеню, що дозволяє зберегти естетичний вигляд ділянки та забезпечити швидкий доступ до комунікацій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner