Кошик
231 відгук
promo_banner

Фільтри для крапельного зрошення

Використання фільтра вкрай необхідно при крапельному поливі. У крапельних трубках і стрічках отвори, через які сочиться вода, дуже маленькі, і легко можуть забитися механічними домішками, що містяться у воді. Ми рекомендуємо не економити на фільтрі: його вартість абсолютно доступна, і не є співмірною з вартістю зіпсованого, поганою якістю води, поливального обладнання.
Фільтри діляться на: сітчасті і дискові.
Із назви стає зрозуміло, що в сітчастому фільтрі фільтруючий елемент виконаний у вигляді дрібної сітки. Застосовується при невеликому вмісті неорганічних частинок. У дисковому фільтрі, фільтруючий елемент представлений щільно стиснутими дисками з невеликими канавками. Хоча диски щільно стиснуті, між ними все ще залишаються щілини через канавки, і через ці щілини просочується вода, що надходить через фільтр. Домішки залишаються поза картриджем і частково в щілинах між дисками. Застосовується для очищення як органічних, так і неорганічних частинок.
Продуктивна здатність фільтрів від 4 м3 до 90 м3.
Обидва виду фільтра є розбірними. Фільтруючий елемент, при засміченні, промивають водою. Однак, наші фільтри так само мають гайку під корпусом, яку можна відкрутити, що дозволяє очистити фільтр, не розбираючи його.
Отже, обидва види фільтрів широко застосовуються для очищення води від різноманітних домішок, зручні в обслуговуванні, довговічні, мають міцну конструкцію і невелику вагу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner