
Трійник Ender для крапельної стрічки, д. 16 мм * 1/2"
15 ₴
- В наявності
- Код: 20073
+380 (97) 161-31-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трійник Ender для крапельної стрічки, д. 16 мм * 1/2"
Застосовується в системах крапельного зрошення. Служить для з'єднання крапельної стрічки і садового шлангу за допомогою адатрера та швидкоз'ємного конектора. Також трійник може монтуватися в кран і адаптер з вн. різьбою 1/2". Для монтажу необхідно переконатися, що з'єднувані відрізки крапельної стрічки рівно обрізані. Стрічку потрібно надіти на края з гайками, попередньо відкрутивши їх. Зафіксувати крапельну стрічку, закрутивши гайки.
Трійник виготовлений з первинної сировини і стійкий до ультрафіолету.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ender |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Трійник |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Діаметр | 16 мм |
| Аквастоп | Ні |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴
